Mezo i Nowator wystąpią na roztańczonych Dniach Krośniewic [PROGRAM]

Już 1 czerwca rozpoczną się roztańczone Dni Krośniewic! W tym roku przygotowano wiele atrakcji, a gwiazdami imprezy będą znani artyści Mezo i Nowator.

- R E K L A M A -

1.06.2024 (SOBOTA) od godziny 15.00
Teren przy hali sportowej (Ul. Kwiatowa)

W tym roku Dni Krośniewic już przez samą nazwę będą roztańczone. Od godziny 15.00 rusza miasteczko dmuchańców dla najmłodszych Na początek wydarzeń scenicznych zagra Krośniewicka Orkiestra Dęta, a później zabrzmi miejska piosenka, czyli KROŚNIEWICKA. Zaproszone gwiazdy muzyczne to MEZO (godz. 17.00), którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać oraz twórca hitu „Z lewa do prawa” czyli NOWATOR (godz. 21.00). Taneczną muzykę między występami prezentować będzie DJ. Planujemy także formę tanecznej akcji typu FLASH MOB i Festiwal Sucharów. Do tego występy zespołów GCKSiR w Krośniewicach, między innymi Studia Piosenki i zespołu HIP HOP DANCE.

2.06.2024 (NIEDZIELA) od godziny 10.00
Stadion miejski (Ul. Kolejowa)

Drugi dzień to kontynuacja biegu KROŚNIEWICE STARYPARK RUN. Jego ideą jest wspólna sportowa zabawa i promocja starego parku jako dobrego miejsca rekreacji i wypoczynku i dla wszystkich mieszkańców. Tu nie ma wygranych i przegranych, miejsc i pucharów. Tutaj jest medal dla każdego. Bieg główny, marsz z kijami nordic walking, biegi dla dzieci. Start i meta na stadionie miejskim w Krośniewicach.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: