reklama
reklama

Miał ponad 2 kilogramy amfetaminy, mieszkaniec Kutna zatrzymany [ZDJĘCIA]

Kutnowscy kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 2 kilogramy amfetaminy oraz ponad 100 gramów substancji niewiadomego na chwilę obecną pochodzenia. W związku z tą sprawą zatrzymano 35-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Kutna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

- R E K L A M A -

Kutnowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że jeden z mieszkańców Kutna poruszający się samochodem toyota corolla może handlować narkotykami.

– 9 lutego 2022 roku w godzinach wieczornych zauważyli typowany pojazd w miejscowości Pomarzany. Postanowili sprawdzić swoje podejrzenia. 35-letni mężczyzna, podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że posiadał on w samochodzie ponad 180 gramów białego proszku oraz dwie tabletki extazy. Tego samego dnia przeszukano również budynek mieszkalny i gospodarczy mężczyzny – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli poukrywane w różnych miejscach pudełka i torebki foliowe z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że znaczna część zabezpieczonej substancji to amfetamina. Łącznie policjanci odnaleźli ponad 2 kilogramy amfetaminy oraz ponad 100 gramów niezidentyfikowanej na chwilę obecną substancji, która przekazana zostanie do dalszych badań.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 11 lutego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Tego samego dnia na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego 3 miesiące aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

- R E K L A M A -

(Źródło: KPP Kutno)

fot. KPP Kutno

fot. KPP Kutno
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: