PanoramaKutna.plKutnoMiasto i TBS odpowiadają radnemu. Wiadomo, kiedy powstanie plac zabaw

Miasto i TBS odpowiadają radnemu. Wiadomo, kiedy powstanie plac zabaw

W najbliższych miesiącach na osiedlu nowych bloków przy ul. Matejki ma powstać plac zabaw. Interwencję w tej sprawie ostatnio podjął Robert Feliniak, który dopytywał o „obiecaną” inwestycję.

-

W połowie lutego radny Robert Feliniak zwrócił się do prezydenta z zapytaniem, kiedy przy ul. Matejki pobudowany zostanie obiecany plac zabaw. Radny w tej sprawie wiele razy działał w tej sprawie i nie zamierza złożyć broni.

Należy nadmienić, że kilkukrotnie interpelowałem w tej sprawie do prezydenta i na mój wniosek zadanie to zostało umieszczone w budżecie Miasta Kutna na rok 2020. Ponadto nie należy zapominać, że budowa placu zabaw była „obiecana” mieszkańcom podczas budowy nowego osiedla – komentuje R. Feliniak.


-

Jak się okazuje, zarządca terenu, czyli TBS planuje budowę placu zabaw w najbliższych miesiącach.

-

Zgodnie z deklaracją złożoną przez Zarząd Spółki Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Kutnie uprzejmie informuję, iż niewielki plac zabaw dla dzieci na osiedlu przy ul. Matejki w Kutnie zostanie wybudowany na przełomie II i III kwartału bieżącego roku – komentuje Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.


-

Nie przegap: