reklama
reklama
reklama
reklama

Miasto sprzedaje działki, nieruchomości czekają na mieszkańców

Miasto sprzedaje działki budowlane. Cztery nieruchomości czekają na mieszkańców, którzy marzą o własnej posiadłości w cichej okolicy. Grunty będą do kupienia w ramach organizowanego w Urzędzie Miasta przetargu.

- R E K L A M A -

― Sprzedajemy cztery działki o wielkości nieco ponad 900 m2, które są położone przy ulicy Zachodniej i są bardzo symetryczne. Kształtem zbliżone do kwadratu. To sprawia, że są idealne pod zabudowę jednorodzinną ― mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

Ulica Zachodnia położona jest na osiedlu Majdany. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje tam zabudowę jednorodzinną lub usługową. Ceny wywoławcze działek oscylują w granicach 83 000 zł netto. Ostateczne kwoty będą jednak wynikiem ofert złożonych podczas przetargu.

- R E K L A M A -

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium wynoszącego 9000 zł do 6 marca. Nieograniczony przetarg zaplanowany jest na 13 marca w Urzędzie Miasta Kutno w pokoju 403.

Więcej informacji na temat przetargu pod adresem: https://um.kutno.pl/ogloszenie/przetargi-ustne-nieograniczone-na-sprzedaz-nieruchomosci-gruntowych-polozonych-w-kutnie?fbclid=IwAR27svrXaqP6gZzFBznqSU4fEm3TJOqKwBpRDwZ109SnzNAqiR3Ys11E8_4

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: