Wiadomości KutnoKutnoMiasto zapowiada łatanie dziur. Problem można zgłosić na... facebooku

Miasto zapowiada łatanie dziur. Problem można zgłosić na… facebooku

Zimowa aura zahamowała wszelkie prace drogowe wykonywane w Kutnie. Chodzi zarówno o roboty realizowane w ramach modernizacji poszczególnych ulic, a także o prace związane z naprawą nawierzchni.

- Reklama -

Przy ujemnych temperaturach prace te są niemożliwe, dlatego kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Pracownicy Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu zbierają informacje na temat wszelkich ubytków w jezdniach na terenie Kutna.

Na początku lutego drogowcy już uzupełnili część największych dziur w kutnowskich drogach, jednak jak się okazało, mróz pokrzyżował dalsze remontowe plany.

- Reklama -

Staramy się monitorować sytuację na drogach, wiemy już o wielu ubytkach na przykład na ulicach: Skłodowskiej Curie, Łęczyckiej, Kościuszki, Jesiennej czy Józefów. To miejsca, w których drogowcy na pewno się pojawią, ale są też drogi do nas jeszcze nie zgłoszone, dlatego w mediach społecznościowych pytamy mieszkańców o inne ulice, które mają zostać naprawione, gdy tylko warunki atmosferyczne się poprawią – tłumaczy Piotr Józefecki, Naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu.

Zgłoszenia drogowych usterek i ubytków można zgłaszać pisząc komentarz pod wpisem na portalu facebook lub dzwoniąc pod numer telefonu (24) 252 11 26. Według wstępnych prognoz, mrozy i zimowa aura pozostaną z nami do końca przyszłego tygodnia. Drogowcy ruszą z naprawą nawierzchni, gdy tylko temperatura wzrośnie powyżej zera.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: