reklama
reklama

Michał Łuczak podsumowuje kampanię wyborczą i zachęca do udziału w niedzielnym głosowaniu

Michał Łuczak na finiszu kampanii wyborczej przed drugą turą głosowania na wójta gminy Kutno dziękuje mieszkańcom za wiele spotkań i rozmów, a także zachęca do pójścia w niedzielę 21 kwietnia na wybory. ― Przed nami wyborcza niedziela, która będzie miała realny wpływ na naszą przyszłość – mówi kandydat na wójta gminy Kutno.

- R E K L A M A -

Kandydat na wójta gminy Kutno dziękuje mieszkańcom, z którymi odbył wiele spotkań i rozmów w trakcie tej długiej kampanii wyborczej.

― Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, z którymi miałem okazję spotkać się i porozmawiać przez ostatnich kilka tygodni. Przepraszam tych wszystkich, do których nie mogłem dotrzeć osobiście – proszę mi wierzyć, że pamiętam o każdym zakątku gminy. Bardzo dziękuję również tym mieszkańcom, którzy pozwolili mi powiesić baner lub dopingowali mnie w trakcie kampanii. Pomimo dużego zmęczenia zawsze miałem motywację do działania. Dziś wiem, że jeśli ma się plan i chce się zrobić coś dobrego dla mieszkańców, to nikt nie jest w stanie w tym przeszkodzić ― mówi Michał Łuczak, kandydat na wójta gminy Kutno.

- R E K L A M A -

Michał Łuczak zachęca wszystkich mieszkańców gminy Kutno, aby w niedzielę udali się do lokali wyborczych i wzięli udział w drugiej turze wyborów samorządowych.

― Szanowni Państwo, przed nami wyborcza niedziela, która będzie miała realny wpływ na naszą przyszłość. Serdecznie Państwa zachęcam do pójścia na wybory i oddania głosu. Chciałbym, aby nasza gmina była dynamicznie rozwijająca się, przyjazna mieszkańcom i niezależna ― dodaje Michał Łuczak.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, druga tura wyborów samorządowych już w niedzielę 21 kwietnia 2024 roku. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7.00 – 21.00.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: