reklama
reklama

Międzynarodowa uczta muzyczna w CTMiT. Wystąpiły artystki z Polski i Chin [ZDJĘCIA]

W najlepsze trwają XIV Międzynarodowe Mistrzowskie Warsztaty Wokalne. I dziś, choć pierwotne plany nieco popsuła pogoda, to publiczność przeżyła magiczne chwile w CTMiT.

- R E K L A M A -

Dziś, w sobotę 30 lipca 2022 na Rynku Zduńskim o 19:00 miał odbyć się koncert „W piękny, letni wieczór'”. Pogoda sprawiła jednak dużego psikusa i zamiast pięknego wieczoru mieliśmy deszczową aurę, ale to nie powstrzymało organizatorów. Koncert ostatecznie został przeniesiony do wnętrza CTMiT.

Przed kutnowską publiczność zaprezentowały się artystki z Polski, ale także Chin! Warto przypomnieć, że w XVI Międzynarodowych Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych udział biorą między innymi Dorota Grzegorzewska, Natalia Nowaczyk, Magdalena Osterczy, Kinga Rybarczyk, Amelia Sułkowska, Wanda Tomczak, Jinxuan Li, Yingxi Zhang, Yueming Lu, Jingyuan Li oraz prof. Anna Jeremus-Lewandowska, dr hab. Agnieszka Kurowska, dr Roma Owsińska, dr Danuta Dudzińska, dr hab. Jarosław Domagała, Ewa Szpakowska oraz Maciej Domagała. I niektórych z tych artystów właśnie dziś można było podziwiać w CTMiT.

- R E K L A M A -

Jutro w zespole pałacowym w Strzelcach o 16:00 koncert „Muzyka w barwach latach”, zaś na zakończenie 10 sierpnia o 18:00 w kościele pw. św. Wawrzyńca koncert muzyki sakralnej.

zdjęcia Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: