reklama
reklama

Międzynarodowe turnieje piłkarskie dla młodzieży – przygodą dla każdego

Turnieje piłkarskie to nie tylko przygoda dla młodych ludzi. Z tego doświadczenia korzystają również rodzice, trenerzy i osoby towarzyszące. Nie płacąc więcej niż piłkarz, możesz podróżować razem z drużyną. Wszystkie udogodnienia zespołu będą Twoje. Możesz nawet wybrać lepsze zakwaterowanie, jeśli masz na to ochotę.

- R E K L A M A -

Przyjaciele piłki nożnej, nadszedł czas, aby zabrać nasze dzieci na międzynarodowe turnieje. Nic nie jest w stanie nas powstrzymać. W dzisiejszych czasach turnieje te oferują wszelkiego rodzaju atrakcje i gwarancje:

-ceny od 99 euro za osobę;

- R E K L A M A -

-wewnętrzny transport wliczony w cenę turnieju;

-całodobowa opieka medyczna;

- R E K L A M A -

-różne miejsca noclegowe, pola namiotowe, kempingi, szkoły, hostele lub hotele;

-co najmniej śniadanie i obiadokolacja;

-sędziowie federacyjni z doświadczeniem w turniejach młodzieżowych;

-atrakcje w czasie wolnym;

-bezpieczeństwo podczas całego turnieju;

aplikacje mobilne z aktualnymi informacjami o turnieju.

 

Na ogół obecne kluby, szkoły, fundacje i drużyny organizują swoje wyjazdy w prywatnych autokarach. Jednak organizatorzy udostępniają nam swój transport, jeśli go potrzebujemy. Ważne jest, aby przeanalizować komfort i koszty. Turnieje piłkarskie w Niemczech, Holandii, Czechach, Bułgarii i Danii cieszą się większą popularnością wśród polskich młodzieżowców. Turnieje piłki nożnej, które są bardziej oddalone od kraju, tracą zainteresowanie ze względu na logistykę podróży samolotem i wszystkie kontrole, które trzeba przejść.

 

Organizatorzy turniejów w Hiszpanii, Włoszech, Francji czy Portugalii są świadomi tych ograniczeń i oferują lepsze warunki niż w poprzednich latach. Warto zapoznać się z ofertą tych turniejów i porównać ją z innymi turniejami. W wielu turniejach, na przykład, jeśli zarejestrujesz się przed 6 stycznia, jedna z osób podróżujących nie płaci. Ponadto, za tę samą cenę, co w innych latach, można znaleźć lepsze hotele. Istnieje szeroki wachlarz możliwości.

Należy pamiętać, że prawie wszystkie turnieje piłki nożnej organizowane są w miastach o różnych atrakcjach turystycznych. Od parków rozrywki lub parków wodnych po centra historyczne z muzeami i zabytkami o dużej wartości kulturowej. Ważne jest również to, że w tych miastach turysta jest traktowany szczególnie dobrze. Mieszkańcy są dobrze zaznajomieni z tymi turniejami i są szczególnie przyjaźnie nastawieni do gości.


W hipotetycznym przypadku konieczności przetłumaczenia jakiegokolwiek dokumentu lub informacji o turnieju, wskazane jest skorzystanie z usług biura tłumaczeń. Tego rodzaju usługi nie są drogie i dają całkowitą pewność przed podróżą do miejsca przeznaczenia.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: