reklama
reklama

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego zainaugurowała nową kadencję

We wtorek (23.03) odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie. Do inauguracyjnego spotkania doszło w Dworku Modrzewiowym. Uczestniczyli w nim również członkowie rady III kadencji.

Członkowie III kadencji Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego:

- R E K L A M A -
 1. Włodzimierz Klimecki – przewodniczący
 2. Grzegorz Chojnacki – wiceprzewodniczący
 3. Jolanta Barańczyk
 4. Maria Hućko
 5. Dorota Pasińska
 6. Elżbieta Żółtowska
 7. Robert Feliniak
 8. Arkadiusz Olesiński
 9. Michał Kacprzak
 10. Michał Adamski
 11. Paweł Szczepanik – sekretarz

Za trzyletnią współpracę wszyscy członkowie Rady otrzymali podziękowania z rąk zastępcy prezydenta Kutna Zbigniewa Wdowiaka.

– Bardzo państwu dziękuję za te trzy lata pracy. Wiem, że Rada może nie jest zbyt wyraziście zauważalna w mieście, ale wykonuje niezwykle istotną pracę, która jest związana z funkcjonowaniem całego środowiska organizacji pozarządowych w Kutnie. To jest niezmiernie ważne i dlatego w imieniu swoim oraz prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego bardzo dziękuję – mówił Zbigniew Wdowiak.

- R E K L A M A -

Włodzimierz Klimecki, przewodniczący poprzedniej kadencji Rady przyznał, że mimo wielu przeciwności, działalność z ostatnich trzech lat można ocenić „na plus”.

– W pandemii sytuacja była tragiczna, ale ogarnęliśmy to wszystko. Chciałbym podziękować wszystkim członkom, z którymi pracowaliśmy razem, bo nie zawsze były sprawy dla nas wygodne, ale po dyskusjach dochodziliśmy do konsensusu i w mojej ocenie działalność rady była owocna – zaznaczył Włodzimierz Klimecki.

- R E K L A M A -

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego liczy 12 członków. Sześciu z nich to przedstawiciele organizacji pozarządowych, troje reprezentuje Radę Miasta, a pozostałe trzy osoby reprezentują Prezydenta Miasta.

Członkowie IV kadencji Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego:

 1. Jolanta Anioł
 2. Hanna Gontarek
 3. Agnieszka Makuła
 4. Przemysław Saczuk
 5. Kinga Pawłowska-Tarka
 6. Marlena Kluk
 7. Arkadiusz Olesiński
 8. Danuta Blus
 9. Robert Feliniak
 10. Michał Kacprzak
 11. Agnieszka Lewandowska
 12. Katarzyna Kwaśniewska

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego jest organem konsultacyjnym. Celem Rady jest wypracowywanie kierunków praktycznej współpracy pomiędzy sektorem publicznym a organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Rada pełni funkcję doradczą i inicjatywną.

Źródło: UM Kutno
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: