reklama
  • Jacek Sikora Kutno Sejm

Mikrogranty 2023 rozstrzygnięte. Przed nami szereg inicjatyw w Kutnie

Pokoleniowy piknik integracyjny, morsowanie, odkrywanie kutnowskiej strefy inwestycyjnej czy gra w LARP’a, to tylko niektóre zadania, które zostaną zrealizowane w ramach kutnowskich mikrograntów. Trwa druga edycja Lokalnego Programu Mikrograntów w Kutnie. Poznaliśmy oficjalną liczbę zwycięskich projektów. Łącznie doceniono 30 pomysłów o łącznej wartości 111 000,00 zł.

- R E K L A M A -

To o ponad 30 tysięcy złotych więcej niż w ubiegłym roku. O realizację swoich projektów mogły ubiegać się grupy mieszkańców (min. trzy osoby) oraz organizacje pozarządowe. Projekty dotyczą działań z zakresu: kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, promocji marki Kutna – miasta róż i projektów różanych, edukacji, ekologii, sportu i turystyki, ochrony i promocji zdrowia, profilaktyki uzależnień.

MIKROGRANTY W KUTNIE 2023 to Program realizowany wspólnie przez Miasto Kutno, Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT oraz przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, finansowany z Budżetu Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

– Zwycięskim wnioskodawcom, grupom mieszkańców i organizacjom, serdecznie GRATULUJEMY i już zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji i podpisywania umów w poniedziałek – 05.06.2023 r. o godz. 15.30 do Centrum Seniora – komentują przedstawiciele Urzędu Miasta Kutno.

Pełna lista zwycięskich projektów znajduje się TUTAJ.

(UM Kutno)

Nie przegap: