Mistrzowie Polski z ASWiR Alex Kutno! Sukcesy kutnowskich fighterów [FOTO]

W weekend w Nowej Soli odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w Formule Low Kick. W turnieju udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno i zdobyli złote medale!

- R E K L A M A -

Natalia Widawska, junior młodszy w kategorii wagowej – 56 kg zajęła I miejsce i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Świetnie zaprezentował się także Michał Śliwiński, junior starszy w kategorii wagowej – 81 kg, który zdobył I miejsce i także tytuł Mistrza Polski.

– Nasi zawodnicy wypadli rewelacyjnie, pokazując super kickboxing w formule z niskim kopnięciem na udo, ale przed wszystkim wykazali się sercem do walki do samego końca.

- R E K L A M A -

Natalia w walce finałowej jednogłośnie na punkty pokonała zawodniczkę z Kielc. Michał w walce finałowej pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika z Kartuz, wcześniej w walce ćwierćfinałowej pokonał przed czasem w I rundzie także zawodnika z Kartuz, a w walce półfinałowej zawodnika z Piaseczna jednogłośnie na punkty – powiedział trener Aleksander Grabowski.

– Bardzo się cieszymy, że nasi zawodnicy debiutując w konkurencji ringowej wywalczyli 2 złota i tytuły Mistrzowskie co jest mega wyczynem. Ciężko pracowaliśmy na ten sukces, ale było warto – dodał szkoleniowiec.

- R E K L A M A -

– Poziom zawodów bardzo wysoki, zawodnicy rywalizujący z górnej półki jeśli chodzi o tą formułę ringową, tym bardziej smakuje odniesiony sukces W całych mistrzostwach udział wzięło 402 zawodników ze 102 klubów – dodał trener Mariusz Konwerski.

ASWiR Alex Kutno dziękuje za dofinansowanie firmie A&S Jujka, Urzędowi Miasta Kutno oraz Młodzieżowemu Domu Kultury w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: