Młodzi Demokraci mają dosyć hejtu. Złożyli zawiadomienie do prokuratury

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Młodzi Demokraci z Kutna złożyli zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Kutnie w związku z falą hejtu, jaka ich zdaniem ostatnio na nich spadła. – Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym, co w ostatnim czasie dzieje się w social mediach – komentują działacze.

– W związku z ostatnią, szczególnie intensywną falą hejtu , którą zostali obrzuceni członkowie Koła Młodych Demokratów w Kutnie, 14 maja br. złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Kutnie – poinformował Panoramę Eryk Owsiany, sekretarz Młodych Demokratów Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

„Jako cały zarząd Koła wraz z pozostałymi członkami jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym, co w ostatnim czasie dzieje się w social mediach, a w szczególności na jednym z kutnowskich portali. Jednak nie pozwolimy sobie dla dobra całego stowarzyszenia na pomówienia, że działamy „na zlecenie” bądź „ za kasę”. W nawiązaniu do tego postanowiliśmy zareagować na obrażanie nas, zwykłych członków młodzieżówki, młodych chętnych do działania i pracy osób i rozpocząć walkę z hejtem internetowym” – można przeczytać w oświadczeniu, które ujrzało dziś światło dzienne.

Jak mówią młodzi działacze, w tej trudnej chwili, w jakiej znalazł się teraz świat, wszyscy powinni się jednoczyć, a nie dzielić.

– W tak ciężkiej sytuacji, która panuje w Polsce i na świecie powinniśmy sobie wzajemnie pomagać, jednoczyć się i wspierać. To są wartości , którymi kierują się wszyscy Młodzi Demokraci, nie tylko na terenie Kutna , ale w całej Polsce – dodaje E. Owsiany.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. Zaprzeczeniem przedostatniego zdania oświadczenia są niestety poczynania wierchuszki ugrupowań zarówno koalicyjnych jak i opozycyjnych. A przecież to od ich przykład powinien spływać do dołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: