reklama
reklama
reklama
reklama

Młodzi przedstawiciele PO przedstawili pierwsze postulaty. Czego dotyczą? (FOTO)

Dziś w Kutnie odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, którzy zaprezentowali pierwsze postulaty dla młodych w PO pisane przez nich samych.

Z dziennikarzami spotkali się posłanka Agnieszka Hanajczyk, jej asystentka Martyna Stasiak, dyrektor biura poselskiego Łukasz Wróblewski oraz Michał Pabich z Młodych Demokratów i PO.

- R E K L A M A -

„To początek cyklu prezentacji postulatów dla młodych w Platformie Obywatelskiej pisanych przez samych młodych. Wartości płynące z Konstytucji powinien znać każdy Obywatel, niestety czasem i pierwszy obywatel naszego kraju ma z tym problem. Dzisiaj jednak to często młodzi ludzie wychodząc na ulice bronią nie tylko swoich ale i wartości nasz wszystkich. Dzisiaj młodzi ludzie mają tę odpowiedzialność aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokazywać właściwą drogę aby ułatwić im wkraczanie w dorosłość ale i też budowanie nowoczesnego i dobrego Państwa dla siebie i następnych pokoleń” – mówi Martyna Stasiak.

Młodzi przedstawiciele KO przedstawili trzy postulaty, które dotyczyły edukacji ekonomicznej, edukacji obywatelskiej i stypendium 3-Maja.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: