reklama

Młodzieżowy reprezentant Polski będzie grał w KS Kutno?

Młodzieżowy reprezentant Polski będzie grał w barwach Klubu Sportowego Kutno? Przy Kościuszki testowany jest Nikodem Sujecki z Pogoni Szczecin.

- R E K L A M A -

Jak informuje oficjalna strona KS-u, do końca czerwca testowany będzie bramkarz Pogoni Szczecin, Nikodem Sujecki.

„Obecnie trwają rozmowy na temat wypożyczenia bramkarza na nadchodzący sezon do KS Kutno” – komentują działacze kutnowskiego klubu.

- R E K L A M A -

Urodzony w 2003 roku kutnianin swoją przygodę z piłką rozpoczął w MKS Kutno w sezonie 2011/12 jako zawodnik drużyny juniorskiej. Po dwóch latach grał już w UKS SMS Łódź, co było owocem dobrej gry w Pucharze Tymbarka. Przypomnijmy, że w 2013 roku drużyna z Kutna trafiła w losowaniu właśnie na zwycięzce turnieju – UKS SMS Łódź.

Na szczęście dwaj zawodnicy zostali docenieni przez obserwatorów i otrzymali zaproszenie do reprezentowania województwa w rozgrywkach ogólnopolskich.

- R E K L A M A -

Jednym z nich był właśnie Nikodem Sujecki. Zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały transferem do Pogoni Szczecin, najpierw do juniorów, potem do II drużyny, a ostatecznie do I drużyny grającej w PKO Ekstraklasie (cały sezon 2019/20).

Dodajmy, że prócz gry w wyżej wymienionych klubach, Nikodem Sujecki uczestniczył w zgrupowaniach Talent Pro w Hiszpanii oraz Opalenicy, gdzie piłkarze trenowali pod okiem m.in. Jerzego Brzęczka.

Warto wspomnieć także o udziale w pokazowych treningach w Bayerze Leverkusen (2018). Bramkarz stale zasila młodzieżową kadrę Polski (U17), grając w licznych turniejach międzynarodowych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: