MMA: Rosa na jednej gali z Najmanem. Będzie się działo!

W najbliższą niedzielę pożegnalną walkę stoczy popularny Marcin Najman, a na tej samej gali pojawi się kutnowski zawodnik sztuk mieszanych, Krystian Rosa.

W najbliższą sobotę pożegnalną walkę stoczy popularny Marcin Najman, a na tej samej gali pojawi się kutnowski zawodnik sztuk mieszanych, Krystian Rosa.

- R E K L A M A -

Kutnianin swojego rywala ma poznać jutro. Wiadomo, jednak, że tak jak podczas poprzednich walk kutnowskiego fightera, emocji nie zabraknie.

Informacja z ostatniej chwili, niestety troszkę zwlekaliśmy z tą wiadomością, ale takie są reguły gry. Niezmiernie cieszę się, że mogę poinformować Was, że w najbliższą sobotę wezmę w udział w gali, która odbędzie się w Warszawie. Jak zawsze będę reprezentował nasze miasto Kutno! Teraz ostatnie szlify na treningu i widzimy się przed odbiornikami w najbliższą sobotę – poinformował w mediach społecznościowych Krystian Rosa.

- R E K L A M A -

Kutnianin wystąpi na gali MMA-VIP w Warszawie. Właśnie na niej odbędzie się pożegnalna walka Marcina Najmana z Szymonem Wrześniem „Taxi Złotówą”. Podczas gali będzie walczyć dwóch doświadczonych bokserów zawodowych: Marcina Rekowskiego oraz Przemysława Opalacha. Swoją kolejną walkę stoczy również jedna z najlepszych zawodniczek MMA Izabela Badurek oraz gwiazda telewizyjnego show Mateusz Kisiel.

Start transmitowanego wyłączenie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 19.30. Cena za dostęp to jedyne 19.95 PLN. Do zobaczenia w beecast.tv!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: