Wiadomości KutnoKulturaTłumy i mnóstwo atrakcji na Wenecji, trwa piknik rodzinny

Tłumy i mnóstwo atrakcji na Wenecji, trwa piknik rodzinny [ZDJĘCIA]

Wystartował Pierwszy Integracyjny Piknik Rodzinny na Wenecji. Nie brakuje darmowych atrakcji dla najmłodszych, są także występy muzyczne i taneczne.

- Reklama -

Impreza odbywa się na ul. Kopernika na terenach przy wiadukcie. Organizatorzy – radny Michał Łucki wraz z grupą mieszkańców Wenecji – przygotowali drobne upominki dla pierwszych 50 dzieci, które pojawią się na pikniku. Na pikniku obecny jest między innymi wiceprezydent Kutna Zbigniew Wdowiak.

– Przez wiele lat na naszym osiedlu nic nie było organizowane i wierzę, że ten piknik jest ciekawą inicjatywą, która ożywi tę część miasta – komentuje radny Michał Łucki, który jest pomysłodawcą pikniku.

- Reklama -

Na Wenecji nie brakuje atrakcji, a wśród nich są dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, konkursy dla dzieci, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, grill czy wata cukrowa. Ponadto przewidziano koncerty: Mawex Band (16:00) i Aplauz Dance (19:00). Z kolei o 17:00 pokaz zumby dla wszystkich.

Co warto podkreślić, wszystkie atrakcje są darmowe. Piknik zorganizowany dzięki lokalnemu programowi mikrograntów: Mikrogranty w Kutnie 2022 finansowanemu z budżetu Miasta Kutno.- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: