reklama
reklama
reklama
reklama

Mnóstwo bramek i testowanych, drużyny KS Kutno zagrały pierwsze sparingi [ZDJĘCIA]

Piłkarze KS-u Kutno przygotowujący się do nowego sezonu rozegrali pierwsze sparingi. Wygrała zarówno czwartoligowa ekipa pod wodzą Krzysztofa Kamińskiego jak i piątoligowe rezerwy prowadzone przez Marcina Sztygla.

- R E K L A M A -

W sobotę 9 lipca piłkarze pierwszej drużyny KS Kutno zagrali pierwszy sparing po spadku do IV ligi. Podopieczni Krzysztofa Kamińskiego, który niedawno zastąpił Dominika Tomczaka wygrali 2-1 z beniaminkiem IV ligi kujawsko-pomorskiej, Tłuchovią Tłuchowo. Gole dla kutnowskiej drużyny strzelali testowani zawodnicy. A tych w składzie nie brakowało.

Dziś wystąpiło wielu testowanych zawodników. Niektórzy z trzecioligowej składu przebywają jeszcze na urlopach i wracają w przyszłym tygodniu. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, niebawem poinformujemy, kto będzie reprezentował barwy naszego klubu w rozgrywkach czwartej ligi – komentują działacze KS-u Kutno.

- R E K L A M A -

Kanonada w sparingu rezerw

Aż jedenaście goli padło za to w sparingu KS II Kutno z GKS-em Łokietek Brześć Kujawski – kutnianie wygrali 6:5, choć przegrywali już 0:3.

– Proste błędy w defensywie oraz fatalna skuteczność pod bramką rywala sprawiła, że do przerwy wynik był tak niekorzystny. To, co jednak wydarzyło się w drugiej połowie było niesamowite. Jedna zmiana, jeden zawodnik, a odmienił grę całego zespołu. Mowa oczywiście o Stasiu Florczaku, zawodniku z rocznika 2006 z Akademii KS Kutno – komentują działacze KS w mediach społecznościowych.

- R E K L A M A -

KS II Kutno 6-5 GKS Łokietek Brześć Kujawski
Gole dla KS: Jakubowski, Florczak, Kumorek, testowani

KS II Kutno: Zasadziński – Syrovatka, Kozanecki, Kumorek, Komorowski, Jakubowski, Łochyński, Szybkowski, testowani; po przerwie zagrali też: Tomczak, Florczak, Ratajczyk, testowani

(Źródło: KS Kutno, zdjęcia: Ania Krawczyk)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: