REKLAMA
piątek, 1, lipiec 2022
REKLAMA

Mobilne biuro KBO w Parku Traugutta. Przyjdź i zgłoś swój projekt [ZDJĘCIA]

To już ostatnie dni, kiedy można zgłosić swój projekt do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dziś w Parku Traugutta pojawiło się specjalne stoisko, gdzie urzędnicy służyć pomocą.

poniżej dalsza część artykułu

Jak mówi Michał Adamski, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta, tuż po uruchomieniu mobilnego punktu, złożony został już pierwszy projekt zielony dotyczący utworzenia skwerku przy ulicy Jaśminowej w okolicy ulicy Rejtana.

– Złożenie projektu było bardzo proste. Mam nadzieję, że inni będą na niego głosować, aby zagospodarować tę małą, zapomnianą uliczkę – mówiła projektodawczyni.

poniżej dalsza część artykułu

Urzędnicy zachęcają mieszkańców do odwiedzenia ich punktu w Parku Traugutta.

– Będziemy do dyspozycji do godziny 16., ale jeśli będzie taka potrzeba, to oczywiście zostaniemy dłużej – mówi M. Adamski.

Ostatnie dni na zgłoszenie projektów KBO

poniżej dalsza część artykułu

Trwa kolejna edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 1 100 000 zł. Wspólnie zdecydujmy na co przeznaczyć te pieniądze! Zgłoś projekt i miej realny wpływ na rozwój Twojego miasta. Może to Twój pomysł zostanie zrealizowany w 2023 roku?

Jak przypomina Daria Byczek z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta, projekty do KBO można zgłaszać jeszcze tylko przez kilka dni, do 4 maja.

Zgłaszanie projektów odbywa się na stronie KBO >reklama

Warto przeczytać:

reklama