reklama
reklama

Mobilny bar kawowy – zastrzyk energii na każdym evencie

Ciężko wyobrazić sobie konferencje, targi czy inne imprezy bez gastronomi – nawet w dzisiejszych czasach. Takim eventom najczęściej towarzyszą foodtrucki i stanowiska gastro, ale nie można zapomnieć o jeszcze jednym, kluczowym elemencie – kawie.

- R E K L A M A -

Zarówno wystawcy jak i goście imprez często spędzają “na nogach” długie godziny, a dla wielu z nich przerwa na kawę będzie wręcz obowiązkowa. Wśród stanowisk nie może więc zabraknąć kawiarni lub – mobilnego baru kawowego.

Mobilne bary– na każdy typ imprezy

- R E K L A M A -

Bez znaczenia, czy potrzebujesz ekspresu z kawą do własnego stoiska, czy może kawowego stanowiska dla dużego eventu – mobilny bar kawowy to uniwersalna usługa, która sprawdzi się doskonale na targach i eventach. Wyszkoleni bariści przygotują gościom każdą kawę – od klasycznego espresso, aż po alternatywnego dripa, a zastrzyk kofeiny doda energii każdemu z gości. 

Dobra kawa od profesjonalnego baristy

- R E K L A M A -

Kawa już dawno przestała być tylko napojem, który ma po prostu utrzymać nas na nogach. Coraz większa dostępność świetnych kaw z segmentu speciality oraz rosnąca liczba specjalistycznych kawiarni sprawiły, że picie kawy coraz częściej staje się dla nas prawdziwym rytuałem. Jest jednak też druga strona medalu – kiepska kawa może skutecznie popsuć humor. I to nawet na najlepszej imprezie targowej.

Jeśli więc zależy nam na zadowolonych gościach, którzy z uśmiechem będą wspominać event – profesjonalny barista to must have.

Przeczytaj również: Czym jest kawa speciality?

Dlaczego warto wybrać mobilny bar kawowy?

Zaletą mobilnego baru z kawą jest przede wszystkim… mobilność. Takie stoisko jest lekkie i łatwe do przenoszenia, a jednocześnie posiada wszystko, co konieczne do zaparzenia doskonałej kawy. Mobilny bar kawowy można wystawić zarówno na sali, jak i w plenerze, a Ty możesz spokojnie cieszyć się udanym eventem – całą kawową logistykę przejmuje wynajmowana firma i jej bariści. 

Jeśli szukasz mobilnego baristy – sprawdź ofertę The Big Beans Production z Warszawy. 

Źródło:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: