reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plRegionMoc atrakcji na dożynkach w Krzyżanowie. Przed nami między innymi gala disco polo

Moc atrakcji na dożynkach w Krzyżanowie. Przed nami między innymi gala disco polo [ZDJĘCIA]

W najlepsze trwają powiatowo-gminne dożynki w Krzyżanowie. Przygotowano wiele atrakcji, a od 16.00 wystartuje gala disco polo. Sprawdź, program imprezy.

- R E K L A M A -

Uroczystości rozpoczęły się przejściem korowodu dożynkowego na plac Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Krzyżanowie. Następnie starostwie dożynek przekazali symbolicznych chleb na ręce wójta gminy Krzyżanów Tomasza Jakubowskiego, a później odbyła się msza święta za rolników.

Po tej części dożynek, nadszedł czas na przemówienia – głos zabrali między innymi wójt gminy Krzyżanów Tomasz Jakubowski, starosta kutnowski Daniel Kowalik, przewodniczący rady gminy Krzyżanów Wiesław Czekaj, przewodniczący rady powiatu kutnowskiego Marek Ciąpała, senator Przemysław Błaszczyk i poseł Tadeusz Woźniak. Mieszkańcy z rąk wójta i starosty otrzymali pamiątkowe chlebki.

- R E K L A M A -

Teraz trwają występy zespołów ludowych z gminy Krzyżanów, Strzelce, Żychlin, Dąbrowice i Kutno, a także konkurs kulinarny „Powiatowe Smaki” dla Kół Gospodyń Wiejskich. O 16:00 startuje wielka gala disco polo. Na scenie w Krzyżanowie wystąpią: Camasutra (16:00), Andreas (17:00), Light of hope (18:00), 2 for you (19:00), Imperium (20:00), Dejw (21:00). Później w godzinach 22:00 – 24:00 dyskoteka.

Ponadto na mieszkańców w Krzyżanowie czekają catering, berlinkowóz, potrawy przygotowane przez KGW, gry i zabawy, eurobungee i zjeżdżalnia, stanowiska służb mundurowych.
Nie przegap: