Moc atrakcji w Leszczynku. Za nami Gitarowa Majówka – FOTO

Słoneczna pogoda, dzieci bawiące się w bańkach i smakowite zapachy ze stoisk Kół Gospodyń Wiejskich – w takiej atmosferze przebiegła kolejna Majówka Gitarowa w Leszczynku.

- R E K L A M A -

Wydarzenie poprowadziła Liliana Urbańczyk – Wójcik – dyrektor Centrum Kultury Gminy Kutno oraz Paweł Łabęcki. Centrum Kultury Gminy Kutno odwiedził Michał Łuczak – wójt gminy Kutno, radni gminy Kutno na czele z Przewodniczącym Dariuszem Mroczkiem oraz Prezydent Kutna Mariusz Sikora.

Majówka gitarowa obfitowała w wiele atrakcji. W programie znalazły się animacje na trawie przygotowane przez Teddy Eddie Polska, znakowanie rowerów przez Komendę Powiatowej Policji w Kutnie, pokaz sprzętu strażackiego i pierwszej pomocy przez OSP Leszczynek, z kolei Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna opowiedziała o ,,Profilaktyce uzależnień”. W trakcie wydarzenia odbył się również konkurs malarski ,,Portret mamy”.

- R E K L A M A -

Muzycznych atrakcji dostarczyli uczniowie ze Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie oraz uczniowie sekcji muzycznej Centrum Kultury Gminy Kutno przygotowani przez instruktorkę Agnieszkę Srokęa-Świstak. Na zakończenie odbył się koncert duetu Pielesze. W jego skład wchodzą gitarzysta Radosław Pielech oraz wokalista Jakub Cajzner, którzy grają autorską muzykę z pogranicza rocka, bluesa i reggae.

Na tłumy gości czekały również smakołyki od Kół Gospodyń Wiejskich z Strzegocina, Sierakowa i KGW Siła Kobiet w Bielawkach. Smaczne lody dla małych i dużych zapewniła Firma Lodovi.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: