Moc atrakcji w Parku Traugutta. Trwają „Rodzinne Animacje” z MOPS-em (ZDJĘCIA)

Trwa ostatni z cyklu pikników „Rodzinne Animacje” organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie. W Parku Traugutta przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin.

- R E K L A M A -

Cykl pikników rozpoczął się 20 lipca i dziś ma swój finał. Jak mówi Grzegorz Chojnacki, dyrektor MOPS-u, celem rodzinnych warsztatów plenerowych jest budowanie prawidłowych i trwałych relacji społecznych oraz twórcze i aktywne sposoby spędzania czasu wolnego.

Radości i uśmiechu z gier i zabaw dostarczyli animatorzy z Fabryki Zabawy Tęczowo. Były ciekawe animacje, duże klocki do zabawy czy kartonowe figury do złożenia, które przygotowała firma DS Smith. Z bliska można było także zobaczyć wóz strażacki i policyjny radiowóz.

- R E K L A M A -

Projekt realizowany jest w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – Edycja 2023”. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, jego realizacja będzie trwała do grudnia 2023 roku. Priorytetem projektu jest rozwój działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie.

Całkowity koszt projektu to 91 700,00 zł, z tego: Miasto Kutno na realizację projektu pozyskało kwotę w wysokości 48 000,00 zł, a pozostała kwota, tj. 43 700 zł, stanowi wkład własny Miasta.

- R E K L A M A -

W gronie patronów medialnych wydarzenia jest Panorama Kutna.

PIKNIK Z MOPS KUTNO – ZOBACZ ZDJĘCIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: