reklama

Mocne brzmienia na Święcie Róży. Ørganek na koniec bloku koncertowego (ZDJĘCIA)

Za nami ostatni sobotni koncert na stadionie miejskim w ramach 49. Święta Róży w Kutnie. Przed publicznością z Miasta Róż wystąpił zespół Ørganek.

- R E K L A M A -

Po Sarze James i Dawidzie Kwiatkowskim przyszła pora na mocne granie. Rockowe brzmienia można było usłyszeć za sprawą Tomasz Organka i jego zespołu. Koncert, podobnie jak poprzednie, zgromadził pod sceną tłumy mieszkańców Kutna, powiatu kutnowskiego i całego regionu.

Ørganek to polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny. Został założony przez Tomasza Organka w 2013 roku. Skład formacji tworzą ponadto basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz oraz klawiszowiec Tomasz Lewandowski.

- R E K L A M A -

W niedzielę kolejne koncerty i występy – tym razem na małej scenie na Placu Piłsudskiego. I tu będzie się działo przez wiele godzin! Od 16.00 do 22.00 w ramach „Folklor i róże” zaprezentują się Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, Zespół Pieśni i Tańca „Poltex”, Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „Kujon”, Zespół Pieśni i Tańca „Kalina”, Sabor Latino, Mikheil Dvalishvili, Chimichanga, Gułaje Folk System oraz Megitza!

Fot. Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: