MODUŁY SANITARNE DLA OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY

Prysznice i toalety modułowe są nowoczesnym rozwiązaniem, idealnie dopasowanym do wymagań różnych obiektów infrastruktury. Wybierając rozwiązania od Modulex można mieć pewność, że każdy taki budynek będzie miał idealnie dopasowane wymiary, nowoczesne wyposażenie i wspaniałą odporność na warunki pogodowe.

- R E K L A M A -

Dlaczego moduły sanitarne Modulex są tak popularne?

Firma Modulex produkuje wszystkie rozmiary kontenerów sanitarnych. Toalety i prysznice modułowe znajdują zastosowanie jako część budynków modułowych lub jako samodzielne instalacje na budowach, w miejscach publicznych itp. Jako producent mobilnych toalet i pryszniców, firma Modulex dba nie tylko o przyjemny wygląd takich konstrukcji i wygodę ich użytkowników, ale także przestrzega standardów jakości i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Po tym, jak moduł sanitarny zostaje zainstalowany w przeznaczonym dla niego miejscu, podłączenie do niego wody i prądu zajmuje nie więcej niż kilka godzin, a realizację wszystkich tych prac również można zlecić pracownikom firmy Modulex. Wśród innych zalet kontenerów sanitarnych od producenta ze światową sławą – firmy Modulex, są:

- R E K L A M A -
  • Możliwość łatwej obsługi kontenerów;
  • Stworzenie wygodnych, dobrze wentylowanych, suchych i estetycznie wyglądających pomieszczeń;
  • Możliwość utworzenia na obszarze modułu nie tylko stref z prysznicami, toaletami itp., ale i powierzchni biurowej;
  • W razie potrzeby moduł można łatwo przenieść na nowe miejsce.

Jak zamawia się moduły sanitarne Modulex?

Firma posiada bogaty wybór rozwiązań, wśród których klienci mogą wybrać najbardziej odpowiednie. Jeśli jednak w katalogu klient nie znajdzie dla siebie pasującego rozwiązania – to żaden problem! Istnieje możliwość zamówienia kontenera sanitarnego pod klucz na podstawie szkiców udostępnionych przez klienta. Produkcja takiego kontenera zajmie maksymalnie 1 miesiąc, a jego instalacja nie potrwa dłużej, niż 2 tygodnie.

Jeśli zdecydujesz się na modułowy kontener sanitarny od Modulex, warto także wziąć pod uwagę, że do jego instalacji nie są potrzebne jakiekolwiek specjalne zezwolenia, a wszystkie niezbędne dokumenty projektowe dostarczane są przez przedstawiciela firmy po zakończeniu montażu.

- R E K L A M A -

Niepodważalną zaletą konstrukcji od Modulex jest także to, że na każdą z nich udzielana jest 20-letnia gwarancja, a sam moduł sanitarny może zostać zainstalowany na dowolnym terenie, bez potrzeby budowania sztywnego fundamentu.

Kontener sanitarny jako autonomiczną konstrukcją modułową, sprawdzi się w każdym miejscu i może być idealnie dostosowany do potrzeb jego użytkowników!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: