Monge, czyli wysokiej jakości karmy dla psów i kotów – co je wyróżnia?

Rynek karm dla psów i kotów obfituje w rozmaite produkty. Jednak pomimo dużego wyboru, nie jest łatwo znaleźć wysokiej jakości pożywienie dla czworonogów. Aby zyskać pewność, że wybrane produkty są pełnowartościowe, najlepiej stawiać na karmy pochodzące od zaufanych i sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest marka Monge, której poświęciliśmy ten artykuł. Zapraszamy do lektury.  

- R E K L A M A -

Monge – producent karm dla psów i kotów

Monge to włoska firma rodzinna, trudniąca się produkcją karm dla psów i kotów. Jej historia sięga roku 1963, gdyż to właśnie wtedy zrodził się pomysł na stworzenie marki, która aktualnie jest pionierem mokrego pożywienia we Włoszech. Monge tworzy zdrowe, zbilansowane i smaczne karmy dla psów i kotów. Kolejne pokolenia kierujące przedsiębiorstwem, przyczyniają się do jego dalszego rozwoju, a jest to przede wszystkim efekt ich pełnego zaangażowania, oddania, pasji oraz współpracy z profesjonalistami z branży.  Niezależnie od tego, czy wybór padnie na karmy dla kotów, czy psów – w każdym przypadku można być pewnym, że ich zakup to jedno z najlepszych rozwiązań w kwestii żywienia domowych pupili. Oferta Monge dostępna jest pod adresem: https://monge.shop/pl/ i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi w niej produktami. Duża dostępność różnorodnych karm sprawia, że każdy znajdzie idealny wariant dla swojego czworonoga.

Karmy dla psów od Monge

Karmy dla psów marki Monge to wysokiej klasy produkty, których receptury zostały opracowane w taki sposób, aby odpowiadać na różne potrzeby zwierząt. W ich składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki, co czyni pożywienie w pełni wartościowym. O jakości produktów świadczy ich bardzo dobra przyswajalność. W karmie znajduje się duża zawartość mięsa, co stanowi gwarancję jej smakowitości i zachęca do konsumpcji nawet największego niejadka. Oferta sklepu zawiera zarówno mokre, jak i suche pożywienie dla zwierząt, które doskonale sprawdzi się na poszczególnych etapach rozwoju czworonoga. W celu poznania jej szczegółów, warto zajrzeć tu: https://monge.shop/pl/17-pies. Wybór produktów dostępnych w asortymencie sklepu to niewątpliwie jedna z najlepszych decyzji jakie można podjąć, w trosce o zdrowie i szczęście swojego pupila.

- R E K L A M A -

Karmy dla kotów od Monge

Monge to również doskonały wybór dla właścicieli kotów. W ofercie producenta karmy znajduje się wiele ciekawych propozycji pożywienia dla czworonogów. Są to wyłącznie naturalne produkty, pozbawione sztucznych dodatków i polepszaczy smaku. Ich receptura oparta jest na wartościowych, wysokiej jakości komponentach, w tym dużej zawartości mięsa. Karmy dla kotów od Monge, z ofertą których można zapoznać się tu: https://monge.shop/pl/16-kot, stanowią prawdziwą ucztę dla kubków smakowych domowych pupili. Decydując się na ich zakup można być pewnym, że czworonóg każdego dnia otrzymuje wyłącznie pełnowartościowe posiłki, które zapewniają mu zdrowie, dodają energii i pozwalają cieszyć się dobrym samopoczuciem. Produkty te sprawdzają się zarówno w przypadku kociąt, dorosłych osobników, jak i seniorów. 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: