reklama

Motocykl zapalił się po zderzeniu z samochodem, poważnie ranny młody mężczyzna. Lądował śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

Do strasznie wyglądającego wypadku doszło dziś w naszym regionie. Motocykl spalił się po zderzeniu z samochodem osobowym i poważnie ranny został młody mężczyzna. Na miejscu działania prowadziły wszystkie służby ratunkowe.

- R E K L A M A -

Około godziny 6:30 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku drogowym z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bielice (gm. Piątek, pow. łęczycki) przy zjeździe z autostrady, ale jako pierwsi zadysponowani zostali strażacy z Krzyżanowa i Kutna.

Okazało się, że motocykl kierowany przez młodego, około 20-letniego kierowcę, po zderzeniu z samochodem osobowym stanął w płomieniach. Jednoślad doszczętnie spłonął, a młody kierowca śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został zabrany do szpitala w Kutnie. Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak doznał między innymi wielu złamań.

- R E K L A M A -

Na miejscu w późniejszym czasie dojechały zastępy straży pożarnej z Piątku i Łęczycy. Obecnie teren zabezpieczają także policjanci z powiatu łęczyckiego. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami – na razie nie wiadomo, jak długo potrwają.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: