MotoMikołaje zagrają dla dzieci! Przed nami wyjątkowy turniej piłkarski

Kutnowscy Motocykliści już po raz drugi zapraszają na Charytatywny Turniej Piłki Halowej „Moto Mikołaje – Gramy da Dzieci!”.

- R E K L A M A -

Turniej odbędzie się 16 listopada na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Łąkoszyńskiej w Kutnie. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 8:00, zaś finał przewidziany jest na godzinę 13:00. Zagrają m.in. kutnowscy dziennikarze, strażacy, reprezentacje szkół i oczywiście drużyna Kutnowskich Motocyklistów!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia naszemu kapitanowi Mariuszowi, który na treningu niefortunnie złamał nogę – komentują Kutnowscy Motocykliści.

Jeśli Wy również chcielibyście wziąć udział jako uczestnicy, na zgłoszenie swojej drużyny macie czas do 14 listopada (wystarczy, że napiszecie na fanpage Kutnowskich Motocyklistów).

Całkowita suma zebrana podczas turnieju posłuży na doposażenie „Przyjaznego zakątka”, który wspólnie ze Stowarzyszeniem „Jesteśmy dla Was” zbudowaliśmy za środki zebrane podczas ubiegłorocznej edycji Moto Mikołajów! Będzie to miejsce spotkań plenerowych, lekcji na świeżym powietrzu, a także zajęć pozalekcyjnych dla podopiecznych stowarzyszenia (i nie tylko) – mówi Adrian Czekaj z Kutnowskich Motocyklistów.

- R E K L A M A -
reklama

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Kibiców zachecamy do przyjścia o godiznie 13:00 na mecze finałowe, przewdzieliśmy konkurs dla kibiców na najlepszy doping oraz inne konkursy z gadżetami do zagrnięcia!

Lista drużyn aktualna na 5/11/2019:

- R E K L A M A -

⚽ Kutnowscy Motocykliści
⚽ MMS Team
⚽ I LO im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
⚽ Stowarzyszenie 37 Pułk Piechoty (Retro Liga)
⚽ PROSTO Team
⚽ Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr. 1 w Kutnie
⚽ Widzewskie Krośniewice
⚽ Kutnowscy Dziennikarze
⚽ FC Gledzianów
⚽ Państwowa Straż Pożarna
⚽ Hufiec ZHP Kutno
⚽ VI GDH „Traperzy”

reklama
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: