reklama
  • Krzysztof Ciebiada Sejm

Muzyczna uczta w Parku Wiosny Ludów. Kolejny udany koncert w ramach „Muzyki Róż(a)nej” [ZDJĘCIA/WIDEO]

Prawdziwa uczta muzyczna czekała dziś na wszystkich, którzy wybrali się do Parku Wiosny Ludów. Wszystko za sprawą odbywającego się tam kolejnego koncertu w ramach „Muzyki Róż(a)nej”.

- R E K L A M A -

Od Piaf do Dalidy – pod tym tytułem w Parku Wiosny Ludów odbył się dziś wyjątkowy koncert w ramach II edycji Koncertów „Muzyka Róż(a)na”. Przed kutnowską, licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Katarzyna Kołodziejczyk oraz Marcin Janiszewski. Kutnianie usłyszeli piękne francuskojęzyczne utwory i raz po raz nagradzali artystów gromkimi brawami.

Przed nami jeszcze trzy koncerty w ramach „Muzyki Róż(a)nej”. W niedzielę 7 sierpnia koncert „Złamana klasyka” w wykonaniu Anny Wandtke, Sebastiana Wypycha i Pawła Zagańczyka, w niedzielę 21 sierpnia z „Musical, musical” wystąpią Marta Wilk oraz Marta Sobczak, zaś na zakończenie cyklu, w niedzielę 4 września w „Muzycznych konwersacjach” wystąpi duet jazzowy Paweł Pańta i Stanisław Pańta. Wszystkie występy o 17:00 w Parku Wiosny Ludów. W przypadku złej pogody koncerty odbędą się w sali koncertowej PSM I i II stopnia w Kutnie.

- R E K L A M A -

Organizatorami wydarzenia są Państwowa Szkoła Muzyczka I i II stopnia w Kutnie, Kutnowskie Stowarzyszenie Promocji Muzyki oraz Miasto Kutno.
Nie przegap: