reklama
reklama
reklama
reklama

Muzyczne Święto Róży. Dużo koncertów nad Ochnią i w centrum Kutna [FOTO]

W sobotę w ramach 48. Święta Róży szykuje się porządna dawka muzyki! Na scenie koncertowej nad Ochnią wystąpią prawdziwe gwiazdy, atrakcyjnie zapowiadają się też występy w sercu Miasta Róż.

- R E K L A M A -

Blok koncertowy z gwiazdami nad Ochnią

W tym roku odbędzie się jednodniowy blok koncertowy – w sobotę od godziny 18. Przed kutnowską publicznością wystąpią artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Sobotnie granie rozpocznie Baranovski, później na scenie pojawi się Kayah, a na koniec wystąpi Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Wszystkie koncerty nad Ochnią, wstęp oczywiście bezpłatny!

- R E K L A M A -

Ciekawe występy w sercu Kutna

Muzycznie będzie też na Placu Piłsudskiego i Placu Wolności. Tam w ramach projektu „Muzyka wśród Róż” w sobotę i niedzielę zaprezentuje się kilka interesujących zespołów. W sobotę na Placu Wolności wystąpią Urwani z Wesela (16:00), Orkiestra na Dużym Rowerze (19:00) i Dixie Tigers Band (20:00). O 17:00 z kolei odbędzie się XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwietnik.

W niedzielę z kolei na Placu Wolności o 12:00 taneczna rozgrzewka z Alvee Deejay, o 15:00 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, o 16:00 Orkiestra na Dużym Rowerze, o 17:00 Dixie Tigers Band, o 18:00 Wisłą Hot 4, a o 20:15 Basia Kawa.

- R E K L A M A -

Artyści przemiennie pojawiać będą się także na Placu Piłsudskiego.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: