(ZDJĘCIA) „My psy, musimy trzymać się razem”. Wyjątkowa akcja policji

Z inicjatywy dzielnicowego asp. Łukasza Walczaka na terenie kutnowskiej komendy pod hasłem "My psy musimy trzymać się razem" zorganizowana została zbiórka karmy i koców dla bezdomnych zwierząt.

Z inicjatywy dzielnicowego asp. Łukasza Walczaka na terenie kutnowskiej komendy pod hasłem „My psy musimy trzymać się razem” zorganizowana została zbiórka karmy i koców dla bezdomnych zwierząt.

- R E K L A M A -

Zebrane rzeczy trafiły do podopiecznych stowarzyszenia „4 Łapy” w Żychlinie. Inicjatywa ta zainspirowała do działań również innych policjantów i podopieczni zyskali również nowe budy.

Asp. Łukasz Walczak z kutnowskiej komendy znalazł się w gronie osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Przeprowadził na terenie jednostki zbiórkę na rzecz zwierząt ze schroniska. W trakcji akcji została zebrana zarówno karma mokra i sucha, a także koce.

- R E K L A M A -

Inicjatywa zainspirowała do działań również mł.asp. Justynę Filipczak, która wspólnie ze swoim narzeczonym zbudowała dwie budy dla czworonogów. Dary 4 marca 2021 roku przekazano do stowarzyszenia „4 Łapy” w Żychlinie.

Źródło: KPP Kutno- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: