reklama

Na Barlickiego pobili mężczyznę, bo… zwrócił im uwagę

Kutnowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o pobicie. Mężczyźni zaatakowali mieszkańca bloku, ponieważ zwrócił im uwagę, że nie odpowiednio się zachowują. Oboje usłyszeli już zarzuty za popełnione przestępstwo i zostali objęci policyjnym dozorem.

17 marca 2018 roku ok.godz. 18.45 policjanci zostali wezwani na ul. Barlickiego w Kutnie, gdzie mieszkaniec jednego z bloków został pobity przez dwóch mężczyzn.

- R E K L A M A -

Jak ustalili śledczy, poszkodowany mężczyzna schodząc do piwnicy zauważył grupę młodych ludzi, która dziwnie się zachowywała. 61-letni mężczyzna mając podejrzenie, że mogą być oni pod wpływem jakiś środków odurzających pobiegł do mieszkania aby wezwać policję. W tym czasie grupa młodych ludzi zaczęła uciekać.

Pokrzywdzony próbując ująć jednego z nich został pobity przez dwóch napastników, którzy następnie oddalili się z miejsca. Patrol policji, który został wysłany na miejsce po uzyskaniu dokładnych rysopisów niezwłocznie rozpoczął poszukiwania mężczyzn. Do zatrzymania sprawców pobicia doszło 18 marca.

- R E K L A M A -

Mężczyźni w wieku 17 i 23 lat zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 19 marca usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Kutno

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: