Na Batorego „lubią pofolgować z prędkością”. Powstaną progi zwalniające?

Czy na Batorego powstaną progi zwalniające? Z takim pomysłem do władz miasta zwrócił się radny Paweł Markiewicz. Nie brakuje tutaj kierowców, którzy lubią sobie pofolgować z prędkością – komentuje miejski rajca.

- R E K L A M A -

Zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości zamontowania progu zwalniającego na ulicy Batorego pomiędzy osiedlem domków jednorodzinnych a blokiem Batorego 17. Znajduje się tutaj dość długi odcinek prostej drogi, który niestety dość chętnie jest wykorzystywany przez miłośników szybkiej jazdy. Mieszkańcy tej części osiedla często zwracają mi uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców zarówno jedno jak i dwuśladów – komentuje Paweł Markiewicz.

Jak dodaje radny, w tej części miasta nie brakuje osób, które nie respektują ograniczeń prędkości i stwarza tym samym niebezpieczeństwo.

- R E K L A M A -

Pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h nie brakuje kierowców, którzy na tym odcinku lubią sobie pofolgować z prędkością. Zamontowanie progu zwalniającego z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców „Batorówki” oraz zmniejszy hałas wydobywający się z rur wydechowych – argumentuje radny P. Markiewicz.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: