Na co zwrócić uwagę kupując moskitiery?

Wiosenne i letnie wieczory oraz noce to bardzo przyjemny czas. Możemy zrelaksować się przy otwartym balkonie lub tarasie. Oczywiście pod warunkiem, że mamy moskitierę, skutecznie chroniącą przed nieproszonymi gośćmi, jakimi są muchy, komary i pająki. 

- R E K L A M A -

Jaką moskitierę kupić na okno, a jaką na balkon? Czy to rzeczywiście taka skuteczna ochrona przed owadami? I czy jej obecność nie będzie zakłócać estetyki wnętrza? 

Jakie moskitiery znajdziesz w sklepie Karnix?

Moskitierę warto założyć nawet na pojedyncze okno – np. w kuchni lub niewielkim pokoju. Przyda się na pewno w pokoju dziecka, ponieważ wiele dzieci (i dorosłych zresztą też) cierpi na różnego rodzaju alergie, przy czym często takim uczulającym czynnikiem są ugryzienia owadów. Zabezpieczenie moskitierą drzwi balkonowych i na taras pozwoli na spędzanie wieczorów przy otwartych drzwiach bez obaw, że w pokoju za chwilę zaroi się od komarów. 

- R E K L A M A -

Zarówno moskitiera na drzwi balkonowe jak i mniejsze rozmiarowo moskitiery na okno znajdziesz w sklepie Karnix. Polecamy moskitiery ramkowe – siatki z włókna szklanego o różnej wielkości oczek i dużej skuteczności. Plusem moskitiery ramkowej jest bardzo łatwy montaż, lekkość konstrukcji oraz niewysoka cena. Ciekawym rozwiązaniem jest również dostępna w sklepie Karnix moskitiera rolowana z siatki, która szczelnie przylega do okna lub drzwi. Można ją zsuwać do kasety, dzięki czemu szybko uzyskamy dostęp do okna. 

Zalety moskitier od Karnix 

Wybierając odpowiednią moskitierę musisz wiedzieć o kilku rzeczach:

- R E K L A M A -
  • moskitiera na drzwi balkonowe i w oknie nie tylko zabezpiecza Twój dom przed owadami, ale również przed zanieczyszczeniami, nanoszonymi przez wiatr np. płatkami kwiatów, fragmentami roślin – które również mogą okazać się alergizujące, nie mówiąc już o zaśmiecaniu wnętrza;
  • moskitiera ma lekką konstrukcję, a jej montaż jest bezinwazyjny i nie pozostawia śladów na ramach okien i drzwi balkonowych;
  • moskitiera wygląda estetycznie i elegancko, co ma duże znaczenie jeśli chodzi o aranżację mieszkania. Kaseta, w której znajduje się moskitiera rolowana, jak i ramka przy moskitierach ramkowych wykonane są w sposób, który nie wpływa na wizualne pogorszenie wystroju;
  • moskitiera jest uniwersalna i pasuje do każdego stylu wystroju;
  • można dostosować moskitierę do każdego wymiaru i kształtu okna oraz drzwi balkonowych;
  • moskitiery nie zakłócają widoczności i można montować je także w oknach, w których zastosowano rolety.

To nie wszystkie zalety moskitiery. Niewątpliwie najważniejszym powodem decyzji o zainstalowaniu moskitiery w oknie jest ochrona przeciw owadom, ale inne względy również mają duże znaczenie.

Moskitiery rolowane w sklepie Karnix

Jeżeli przedstawione tutaj zalety moskitier zainteresowały Cię na tyle, by skusić się na takie rozwiązanie w domu, zapraszamy do kontaktu. Moskitiery w sklepie karnix.pl charakteryzują się starannym i estetycznym wykonaniem. Moskitiery na drzwi balkonowe od Karnix oraz na okna, nawet te o nietypowych wymiarach i moskitiery rolowane są w Twoim zasięgu – wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę. 

Już dzisiaj popraw komfort swojego życia dzięki karnix.pl!

materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: