Na Józefowie będą kolejne utrudnienia. Chodzi o remont wiaduktu

Od jutra na kierowców jadących pod wiaduktem na Józefowie czekają kolejne utrudnienia. Komunikat w tej sprawie opublikował dziś wykonawca prac.

Komunikat dot. utrudnień:

- R E K L A M A -

Firma STRABAG Sp. z o.o., wykonawca przebudowy linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa – Poznań, informuje o ograniczeniu skrajni pionowej przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Józefów / Warszawskie Przedmieście do wysokości 2,0 m od dnia 13.10.2020 r. do czasu ukończenia przebudowy wiaduktu .

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zmianę oznakowania pionowego.

- R E K L A M A -

Z poniedziałku na wtorek zamkną wiadukt

W związku z prowadzonymi pracami, w nocy z dnia 12/13.10.2020 (od godziny 22:00 12.10 do godziny 6:00 13.10) zamknięty zostanie ruch kołowy oraz ruch pieszych w obrębie wiaduktu PKP; skrzyżowanie ul. Warszawskie Przedmieście oraz Józefów w Kutnie.

Utrudnienia są związane z montażem belek ustroju nośnego nowego obiektu. Po zakończeniu montażu ruch kołowy zostanie ponownie uruchomiony (w dniu 13.10.2020 od godziny. 06:00) z obniżoną skrajnią pionową do 2 m.

- R E K L A M A -

– Ograniczenie skrajni potrwa najprawdopodobniej do końca tego roku. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie poruszania się w obszarze prowadzonych prac oraz stosowanie się do oznakowania i wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu – przekazuje Łukasz Mielnik z Biura Prasowego STRABAG Sp. z o.o.

fot. archiwum

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: