reklama
reklama

Na Łąkoszynie potrzeba więcej miejsc parkingowych? „To poprawi jakość życia na osiedlu”

Na ul. Armii Krajowej w Kutnie potrzeba więcej miejsc parkingowych – tak twierdzą mieszkańcy, a interpelację w tej sprawie do władz miasta skierowali Ewa Rzymkowska – wiceprzewodnicząca Rady Miasta oraz radny Michał Łucki.

- R E K L A M A -

W imieniu mieszkańców Armii Krajowej w Kutnie, którzy borykają się z utrudnieniami w parkowaniu swoich samochodów na osiedlu, zwracamy się z prośbą o zrobienie zatok parkingowych po lewej stronie wzdłuż w/w ulicy – napisali w interpelacji radni Ewa Rzymkowska i Michał Łucki.

Jak mówią, mieszkańcy wskazują na możliwość powstania takich zatok poprzez zlikwidowanie części trawnika wzdłuż bloku os. Łąkoszyn II i III. Na osiedlu przybywa coraz więcej samochodów.

- R E K L A M A -

W sytuacji, gdy miejsca parkingowe kończą się, auta stawiane są na trawnikach. Z obserwacji wynika, że jest tam dość duży obszar, który można wykorzystać pod zatoki parkingowe. Umożliwi to zwiększenie ilości miejsc parkingowych poprzez prostopadłe parkowanie. Budowa zatok poprawi jakość życia na osiedlu – dodają Rzymkowska i Łucki.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: