reklama
reklama

Na powiatowych dożynkach znów będzie się działo! Wystąpią gwiazdy disco polo

Koncert gwiazdy disco polo/dance – Extazy, atrakcje dla najmłodszych, wystawa pszczelarska, występy zespołów ludowych i wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników Dożynek Powiatowo-Gminnych, które odbędą się 30 sierpnia w Wojszycach w gminie Bedlno w Powiecie Kutnowskim.

- R E K L A M A -

W dniu dzisiejszym w Urzędzie gminy Bedlno odbyło się pierwsze robocze spotkanie Komitetu Dożynkowego w składzie: Jarosław Pucek, Anna Ratajczyk, Jacek Wegner, Krzysztof Kardynalski, Tomasz Ryczkowski, Elżbieta Milczarska, Marek Drabik, Tomasz Walczewski i Tomasz Dębowski. W spotkaniu udział wzięli także, m.in. wójt gminy Bedlno – Józef Ignaczewski oraz Krzysztof Czarnecki, reprezentujący Koło Pszczelarskie.


Podczas spotkania ustalony został wstępny plan imprezy. Dożynki rozpoczną się od mszy świętej, po której nastąpi część obrzędowa. W programie są także występy lokalnych zespołów ludowych i uczniów reprezentujących szkoły z terenu gminy Bedlno. Przed godziną 18.00 rozpocznie się Wielka Gala Disco-Polo, której głównym organizatorem jest Powiat Kutnowski. Wystąpią zespoły: Andreas, Mały z Dużym oraz gwiazda nurtu disco polo/dance – grupa Extazy. Po zakończeniu koncertu w wykonaniu gwiazdy wieczoru organizatorzy przewidują także pokaz tańca z ogniem oraz zabawę przy muzyce puszczanej przez DJ-a. Konferansjerem będzie Mateusz Winiarski z Radia Q.

- R E K L A M A -

W programie także m.in. atrakcje dla najmłodszych, przejażdżki konne, catering, wystawa pszczelarska i wiele innych atrakcji. Plan dożynek jest aktualnie ustalany.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: