Na Troczewskiego w Kutnie kilka osób zostało zaatakowanych maczetami!

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Sceny rodem z filmów kryminalnych rozegrać miały się w nocy z piątku na sobotę w Kutnie. Na ul. Troczewskiego kilka osób miało zostać zaatakowanych maczetami przez nieznanych sprawców!

Jak informuje Łukasz Kucharski z Doradztwa Kryminalnego, które współpracuje z biurem Rutkowski Patrol, poszukiwani są świadkowie napaści na dwóch mężczyzn i dwie kobiety.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Incydent wydarzył się w nocy z piątku na sobotę niedaleko przedszkola Promyczek przy ul. Troczewskiego w Kutnie.

Sprawcy poruszali się się vw passat, posiadali przy sobie maczety i zranili cztery osoby. Kierowca samochodu jest już w rękach policji. Zatrzymanie pozostałych sprawców jest tylko kwestią czasu, do akcji wkracza Doradztwo Kryminalne Łukasz Kucharski współpracujące z biurem Rutkowski Patrol i pomoże w ustaleniu pozostałych sprawców – komentuje Ł. Kucharski.

Sprawa jest rozwojowa. O szczegółach napaści będziemy jeszcze informować. Czekamy na komentarz Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


3 KOMENTARZE

  1. Ukraińcom sie nudzi czy wspaniali kibice jeszcze wspanialszego Widzewa czy innego pedalskiego klubu ( bo piłka to sport dla pedaów) piłkarskiego wpadli się zabawić?

  2. Czemu sprawca z maczetą ma zasłoniętą twarz? Proszę przycisnąc kierowcę passata, jego rodzinę od razu wskażą kto i co zaś. Tępić to bydło!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: