reklama
reklama

(? NA ŻYWO) Zamknięte szkoły, tłumy ludzi w marketach i podejrzenie koronawirusa na dworcu w Kutnie

W Polsce odnotowano już prawie 70 przypadków zakażenia koronawirusem. Są już dwie ofiary wirusa w naszym kraju! W Kutnie zamknięto szkoły i instytucje kultury. W nocy ze środy na czwartek na dworcu w Kutnie służby przeprowadziły akcję – w pociągu była kobieta z podejrzeniem wirusa z Wuhan! Sytuacja jest rozwojowa i będziemy informować o niej na bieżąco.

- R E K L A M A -

ARTYKUŁ JEST AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO

ODŚWIEŻ RELACJĘ

- R E K L A M A -

PIĄTEK, 13.03

21:30
Jest druga ofiara koronawirusa w Polsce.


19:30
[PILNE] Premier RP: Wprowadzamy stan zagrożenia epidemicznego

- R E K L A M A -

14:02
(FOTO) Ratownicy w specjalnych kombinezonach, kolejne podejrzenie koronawirusa? Zdezynfekowano przychodnię w pobliskim Piątku


13:21
Zamykają się pizzerie, kawiarnie i inne lokale. Z kolei jeden z kutnowskich pubów zachęca do odkażania wódką. Internauci: „Głupota ludzka nie zna granic”


12:38
Komunikat KRUS ws. koronawirusa. „Zachęcamy do kontaktu zdalnego i ograniczenie wizyt osobistych”


12:00
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie. Osoby z oznakami przeziębienia nie będą obsługiwane


11:48
Wstrzymana sprzedaż biletów w MZK, wydzielono strefy buforowe


11:03
Komunikat starosty Daniela Kowalika. „Apeluję o zachowanie spokoju”


10:27
Prezydent Miasta Kutna informuje mieszkańców, że od 16 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. Urząd Miasta Kutna będzie zamknięty dla petentów. Urząd Stanu Cywilnego funkcjonuje bez zmian.


09:58
Przez internet lub poprzez wrzucenie dokumentu do specjalnej urny – tak w najbliższym czasie będziesz mógł rozliczyć się z fiskusem. Komunikat w tej sprawie wydał Urząd Skarbowy w Kutnie.


09:43
Już 5 przypadków zakażenia koronawirusem w naszym województwie. Lawinowo rośnie liczba poddanych kwarantannie – od wczoraj wzrosła trzykrotnie.09:19
Chcesz wybrać się do Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kutnie? Najpierw musisz umówić się telefonicznie.


09:01
W kutnowskim szpitalu powstaje oddział zakaźny. Zakażeni koronawirusem mają być przyjmowani w miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała pediatria.08:32
Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Trzy z nich dotyczą Łodzi.


CZWARTEK, 12.03

16:12
Ministerstwo Zdrowia potwierdza – mamy już 51 przypadków zakażeń koronawirusem.16:08
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa prezes Sądu Rejonowego w Kutnie wydał specjalne oświadczenie. Odwołane zostają między innymi posiedzenia sądowe.


15:30
Kochani, apelujemy o zachowanie spokoju w zbliżających się tygodniach i kierowanie się rozsądkiem. Unikajcie dużych skupisk ludzi, opuszczajcie mieszkania tylko kiedy zajdzie taka konieczność, a przede wszystkim stosujcie się do podawanych zaleceń –apeluje do mieszkańców UM Kutno.


15:16
Starostwo Powiatowe w Kutnie poinformowało o zawieszeniu kursowania autobusów na pięciu liniach. Z kolei Gmina Kutno i Stowarzyszenie Bank Żywności Kutno poinformowały o wstrzymaniu wydawania artykułów żywnościowych.


12:16
Jest pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa. To 57-letnia kobieta z Poznania.


11:50
Wojewoda Łódzki przypomina o zasadach bezpieczeństwa, gdy podejrzewamy u siebie koronawirusa:11:43
Zakaz odwiedzin w kutnowskim szpitalu. Władze placówki wydały oficjalny komunikat:


10:27
Dwie zakażone osoby w województwie, ponad 600 pod nadzorem epidemiologicznym. Rzecznik Wojewody Łódzkiego przekazał najnowsze dane:


10:12
Ministerstwo Zdrowia potwierdza kolejne przypadki zakażeń koronawirusem. Łącznie już 47.


09:38 | W Kutnie mieszkańcy boją się o ewentualne zamknięcie marketów. Ministerstwo Rozwoju rozwiewa wątpliwości:


08:53 | 13 kolejnych potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce, kolejny w woj. łódzkim. Łącznie już 44 zachorowań.


01:04 | Akcja służb w specjalnych kombinezonach na dworcu w Kutnie! Podejrzenie koronawirusa u pasażerki pociągu Warszawa-Berlin.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: