Nagrody Młodzieżowej Rady dla uczniów gminy Kutno wręczone

W dniu 20 czerwca 2024 roku w Urzędzie Gminy Kutno odbyła się uroczystość wręczenia nagród Młodzieżowej Rady dla uczniów z gminy Kutno. Wójt Michał Łuczak, Opiekunka Młodzieżowej Rady p. Renata Mordzak oraz Przewodniczący Młodzieżowej Rady Szymon Podlasin uhonorowali młodych mieszkańców za ich osiągnięcia w różnych dziedzinach, od nauki po sport i działalność społeczną.

- R E K L A M A -

Nagrodę finansową w wysokości 500 zł otrzymali:
1.Zuzanna Arkita
2.Wiktoria Domańska
3.Maciej Kubicki

Działająca od 2023 roku Młodzieżowa Rada Gminy Kutno po raz pierwszy przyznała nagrody dla uczniów gminy Kutno, wspierając tym samym inicjatywy młodzieżowe. Nagroda jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą się poszczycić znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi, sportowymi lub osiągnięciami w dziedzinie społecznej, ochronie środowiska, samorządności i integracji młodzieży i uczniów.

- R E K L A M A -

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie różnych szkół gminnych, którzy wyróżnili się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi, sportowymi, osiągnięciami w dziedzinie społecznej, ochronie środowiska, samorządności i integracji młodzieży i uczniów.

(Gmina Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: