reklama
reklama

Najbardziej kolorowa impreza znów zawita do Kutna. Znamy datę Eksplozji Kolorów!

Najbardziej kolorowa impreza świata znów zawita do Kutna! W wakacje odbędzie się kolejna edycja Eksplozji Kolorów w Mieście Róż!

- R E K L A M A -

Wydarzenie odbędzie się 18 lipca na Placu Piłsudskiego w Kutnie. Start o 17:00 – dj odpali muzykę. Później czeka nas aż pięć wyrzutów kolorów o 17:30, 18:00, 18:30, 19:00 i 19:30!

Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze. To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

- R E K L A M A -

Na wydarzeniu organizatorzy – do kupienia – zapewniają dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i wiele innych!

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż „Kolory Holi”.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: