reklama

Najbardziej słoneczne osiedle w Kutnie

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno rodzin z dziećmi poszukujących spokoju i bliskości natury, inwestorów chcących ulokować swój kapitał, jak i pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno rodzin z dziećmi poszukujących spokoju i bliskości natury, inwestorów chcących ulokować swój kapitał, jak i pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.

- R E K L A M A -

Słoneczny Łąkoszyn to kolejna inwestycja doświadczonego, wielkopolskiego dewelopera – Planetbud Development, który wraz ze sprawdzonym generalnym wykonawcą – Democo Group – tworzą tandem, gwarantujący realizację nieruchomości na najwyższym poziomie. Łąkoszyn jest cenioną dzielnicą mieszkaniową, która dynamicznie się rozwija. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie przyciągającej inwestorów strefy ekonomicznej, która kreuje nowe miejsca pracy i przyczynia się do rozwoju okolicy. Inwestycja w Kutnie łączy walory mieszkania na spokojnym przedmieściu z lokalizacją blisko centrum, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa przyszłym oraz obecnym mieszkańcom.

Propozycja dewelopera cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oferta mieszkaniowa w ramach pierwszego budynku bardzo szybko się kurczy.

- R E K L A M A -

– W pierwszym budynku zostało nam już zaledwie kilka wolnych lokali w sprzedaży. Proponujemy mieszkania 2-pokojowe z balkonem lub ogródkiem oraz 2 apartamenty 3-pokojowe z dwoma balkonami i osobną pralnią. Termin realizacji I etapu inwestycji to koniec 2022 roku – mówi Marzena Siemińska z Planetbud Development.

Wysoka dynamika sprzedaży spowodowała, rozpoczęcie prac budowlanych nad kolejnym z siedmiu planowanych budynków.

- R E K L A M A -

W drugim budynku wdrożonym do sprzedaży dostępne są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 30 do 72 m2. Lokale na parterze – tak, jak dotychczas – posiadają prywatne ogródki, a te na piętrach – przestronne balkony. Metraż oraz układ oferowanych mieszkań pozwalają na dostosowanie nieruchomości do funkcji, które mają pełnić – zostały zaprojektowane z myślą zarówno o rodzinach z dziećmi, potrzebujących przestrzeni, jak i klientów poszukujących atrakcyjnych formatów inwestycyjnych. Zakup mieszkania pod wynajem stał się popularną formą lokowania kapitału, zwłaszcza teraz, kiedy odnotowuje się zwiększone zapotrzebowanie i dynamiczny wzrost stawek najmu” – podkreśla przedstawicielka dewelopera.

Osiedle realizowane jest w samym sercu Kutna i na lokalnym rynku wyróżnia się nowoczesną architekturą, licznymi udogodnieniami oraz bliskością terenów zielonych, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie.

Pełna staranność i wysoka jakość użytych materiałów wpływają na standard nieruchomości, o który szczególnie dbamy. – dodaje Marzena Simińska.

Funkcjonalne układy mieszkań, trzyszybowe okna, elektrycznie sterowane rolety na parterze, instalacje zapewniające dostęp do Internetu światłowodowego i telewizji kablowej, winda przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami, podłączenie do sieci miejskiej Eco Kutno, a także wygodnie rozplanowane parkingi samochodowe – nasze wcześniejsze deweloperskie doświadczenia owocują wdrażaniem rozwiązań użytecznych, innowacyjnych oraz przede wszystkim oczekiwanych przez klientów.

Dzielnica oferuje atrakcyjne warunki zamieszkania – systematycznie rozbudowywana jest infrastruktura z myślą o potrzebach każdego, nawet najmniejszego, mieszkańca. Przedszkola, szkoły, punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru bezpiecznymi ciągami komunikacyjnymi. Kolejną zaletą Słonecznego Łąkoszyna jest doskonałe połączenie z centrum miasta i jego pozostałymi obszarami. Bezpośrednie sąsiedztwo dwóch dróg krajowych, dworzec PKP zapewniający komunikację z największymi miastami w kraju oraz za granicą, a także planowany Centralny Port Komunikacyjny – największe lotnisko w Polsce – oddalony od Łąkoszyna o niecałą godzinę drogi.

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn w Kutnie cieszy się tak dużym zainteresowaniem między innymi ze względu na dostęp do pełnej infrastruktury, atrakcyjną lokalizację oraz bliskość natury, która zapewnia przyszłym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, dobre warunki życia i możliwość regeneracji.

Wybierz już dziś swoje nowe mieszkanie od sprawdzonego dewelopera!

Więcej informacji na temat inwestycji na stronie www.slonecznylakoszyn.pl oraz pod numerem (+48) 666 988 988.

materiał powstał przy współpracy ze Słonecznym Łąkoszynem

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: