reklama

Najlepiej oceniane zmywarki Electrolux – jakie mają funkcje?

Szukasz nowoczesnej zmywarki do twojej kuchni? Przyjrzyj się bliżej urządzeniom marki Electrolux! To świetnie oceniany producent, który proponuje innowacyjne rozwiązania w dobrej cenie. Zobacz najważniejsze funkcje i zdecyduj, który model warto kupić!

- R E K L A M A -

Zmywarki Electrolux – jak wybrać?

Wybierając zmywarkę, musisz podjąć szereg decyzji o tym, jaki sprzęt będzie najlepszą inwestycją. Określ przede wszystkim, czy szukasz modelu do zabudowy czy wolnostojącego. Oba rozwiązania mają swoje zalety. Urządzenie wolnostojące daje ci duże możliwości aranżacji – także w niewielkiej przestrzeni. Co więcej, sterowanie taką zmywarką jest proste i intuicyjne – masz też cały czas podgląd tego, ile czasu zostało do końca programu. Wiele osób ceni jednak sprzęty do zabudowy. Dzięki nim wnętrze wygląda spójnie i elegancko. Zmywarka z pozoru niczym nie różni się od kolejnej szafki kuchennej. Przypadkowo nie zmienisz też ustawień programu – panel sterowania znajduje się wewnątrz.

To nie koniec kluczowych rozważań. Powinieneś wiedzieć, czy wolisz model o standardowej szerokości 60 cm – tyle, co klasyczna szafka kuchenna, czy raczej węższą, 45-centymetrową opcję. Ten drugi rodzaj sprawdzi się w kompaktowych kuchniach i aneksach, a także w domu osób, które stołują się raczej na mieście. Duże rodziny i miłośnicy gotowania raczej będą optować za pełnowymiarową zmywarką.

- R E K L A M A -

Na jakie inne parametry warto zwrócić uwagę, wybierając zmywarkę? Przyjrzyj się przede wszystkim:

 • wymiarom urządzenia;
 • pojemności (mierzonej liczbą kompletów naczyń);
 • klasie energetycznej;
 • zużyciu wody;
 • generowanemu hałasowi;
 • możliwości dostosowania układu koszy;
 • zastosowanym technologiom;
 • dodatkowym funkcjom;
 • łatwemu sterowaniu;
 • zabezpieczeniom;
 • atrakcyjnemu wyglądowi.

Electrolux – czym charakteryzują się najlepsze zmywarki?

Jeśli zależy ci na zmywarce sprawdzonego producenta, przyjrzyj się ofercie marki Electrolux. Najlepiej oceniane sprzęty kupisz za 2000 – 2500 zł – są jednak i tańsze modele, które zbierają entuzjastyczne recenzje.

- R E K L A M A -

Czym się charakteryzują polecane urządzenia? Wśród rozwiązań, które znajdziesz w najlepszych modelach, jest technologia AirDry. Polega ona na uchylaniu drzwiczek zmywarki pod koniec cyklu, by dostające się do środka powietrze pomogło naturalnie wysuszyć naczynia. Z kolei SensorControl wykrywa stopień zabrudzenia, odpowiednio dobierając zużycie wody – wszystko po to, by skutecznie umyć całą zawartość, nie marnując przy tym wody.

Przypadną ci do gustu też rozwiązania konstrukcyjne wnętrza zmywarki. Szuflada MaxiFlex pomieści wszystkie sztućce i akcesoria kuchenne, do których będziesz mieć łatwy dostęp. Jej specjalna konstrukcja gwarantuje dokładne umycie każdego elementu.

Z kolei regulacja wysokości kosza QuickLift pozwoli ci załadować do zmywarki także większe naczynia, które wymagają dokładnego umycia. Możesz dzięki temu lepiej dopasować urządzenie do swoich potrzeb!

Cała zawartość wybranego sprzętu będzie lśnić czystością dzięki technologii spryskiwania wodą SatelliteClean. Podwójnie obracające się ramię stale zmienia kąt spryskiwania, pozwoli pozbyć się nawet uporczywych zabrudzeń.

Wszystkie opisane rozwiązania znajdziesz na przykład w zmywarce ELECTROLUX ESM43200SX seria 700 MaxiFlex.

Chcesz poznać więcej opcji? Poznaj wszystkie zmywarki Electrolux w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszy model do twojej kuchni. Oceny i recenzje użytkowników będą wartościową podpowiedzią – weź je pod uwagę przy zakupie!

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: