Najlepsze prace dyplomowe na temat Kutna nagrodzone (FOTO)

Przed wtorkową (22.06) sesją Rady Miasta wręczone zostały nagrody Prezydenta Kutna w konkursie na najlepszą pracę dyplomową na temat Kutna.
Powołana przez Prezydenta Miasta komisja wyłoniła spośród wszystkich prac licencjackich i magisterskich cztery najlepsze, które zarekomendowała do nagrodzenia. Wszystkie wyróżnione prace zostały napisane przez kobiety. Dwie autorki zostały wyróżnione nagrodami finansowymi, a dwie nagrodami rzeczowymi.

- R E K L A M A -

Do rozstrzygnięcia konkursu w znaczniej mierze przyczyniły się recenzje/rekomendacje ofert konkursowych przygotowane przez pracowników naukowych renomowanych wyższych uczelni m.in.: Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W dniu 3 marca 2021 roku Komisja Konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Kutno dokonała oceny 4 ofert konkursowych, które wpłynęły na Konkurs na najlepszą prace dyplomową na temat Kutna. Poniżej pełna lista nagrodzonych autorek prac.

- R E K L A M A -

Nagrody finansowe:

1. Karolina Kopczyńska za pracę licencjacką pt. „Partycypacja społeczna na przykładzie budżetu obywatelskiego w mieście Kutno” – nagroda 3.000 PLN,
2. Pani Klaudia Kasińska za pracę magisterską pt. „Przemiany demograficzne, przestrzenne i funkcjonalne Kutna w XXI wieku” – nagroda 4.000 PLN.

- R E K L A M A -

Nagrody rzeczowe:

1. Klaudia Sarnowska za pracę licencjacką pn. Opłacalność inwestycji w budowie wizerunku miasta, a tożsamość miejsca na przykładzie marki regionalnej „Kutno- miasto róż”,
2. Justyna Skrzeczkowska za pracę magisterską pn. „Alternatywne rozwiązanie techniczne w zakresie odprowadzania i zagospodarowania wód deszczowych dla wybranego fragmentu zlewni w mieście Kutno”.

źródło: UM Kutno


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: