REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

Najlepsze prace dyplomowe na temat Kutna zostały wyróżnione [ZDJĘCIA]

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą pracę dyplomową na temat Kutna. W tegorocznej edycji specjalna komisja wyłoniła dwie najlepsze prace. Autorki Zofia Wasilewska i Paulina Winiecka otrzymały na wtorkowej sesji Rady Miasta podziękowania i wyróżnienia pieniężne od Prezydenta Kutna.

poniżej dalsza część artykułu

W obu przypadkach na wyróżnienia zasłużyły prace inżynierskie. Artykuł Zofii Wasilewskiej dotyczył możliwości rozwoju systemu zieleni miasta na przykładzie Kutna, natomiast Paulina Winiecka opisała proces zbudowania Różanej Szkoły Tańca w Kutnie.

– Cieszymy się, że studenci pochodzący z Kutna utożsamiają się z miastem i decydują się na wybór tematów związanych z Miastem Róż. Prace dotyczyły różnych tematów. Pani Zofia wzięła pod lupę całą zieleń miejską w Kutnie i szczegółowo ją przeanalizowała. Z kolei pani Paulina stworzyła pracę koncepcyjną, którą miejmy nadzieję kiedyś uda się wykonać – podkreśla Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

poniżej dalsza część artykułu

Przez dziewięć lat do konkursu wpłynęło 39 prac dyplomowych, z czego prezydent nagrodził 19 z nich. Po każdej edycji konkursu nagrodzone lub wyróżnione prace są przekazywane do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej i poszerzają zasoby bibliografii regionalnej związanej z Kutnem.

Nagrody w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową na temat Kutna otrzymały:

poniżej dalsza część artykułu

1. Zofia Wasilewska za pracę inżynierską pt. „Możliwości rozwoju systemu zieleni miasta na przykładzie miasta Kutna”- wysokość wyróżnienia: 1.000 zł,

2. Paulina Winiecka za pracę inżynierską pt. „Różana Szkoła Tańca w Kutnie” – wysokość wyróżnienia: 1.500 zł.


reklama

Warto przeczytać:

reklama