Wiadomości KutnoKutnoNajmłodsza wolontariuszka WOŚP w Kutnie na kwarantannie. Ruszyła e-skarbonka

Najmłodsza wolontariuszka WOŚP w Kutnie na kwarantannie. Ruszyła e-skarbonka

Czteroletnia Kornelia to prawdopodobnie jedna z najmłodszych wolontariuszek WOŚP w Kutnie. W niedzielę wraz z rodzicami miała zbierać pieniądze do puszki, jednak plany pokrzyżował jej koronawirus. Teraz możemy wspomóc wolontariuszkę dzięki wpłatom do e-skarbonki.

Jak mówi pan Przemysław, w tym roku wraz ze swoją niespełna 4-letnią córeczką Kornelią zgłosili się jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Uważam, że warto uczyć pomagania od najmłodszych lat i warto pokazywać dobre wzorce, pomagając innym – mówi mężczyzna.

- Reklama -

Niestety, rodzina została objęta kwarantanną i dziewczynka nie będzie mogła pojawić się na ulicach Kutna z puszką podczas 30. finału WOŚP. – Nasz cała rodzina została objęta kwarantanną. Dziś córka wraz z żoną udały się na test… Niestety nawet negatywny wynik córki, dyskwalifikuje ją w zbieraniu pieniędzy na rzecz WOŚP – mówi pan Przemysław.

- Reklama -

Ale nie oznacza to, że 4-letnia Kornelia nie może wesprzeć Orkiestry. Cała nadzieja w internetowej e-skarbonce.

Założyliśmy e-skarbonkę, abyśmy mogli wspólnie zbierać pieniążki. Proszę, pomóżcie nam czynić dobro i jeśli możecie, to wpłaćcie choć symboliczną kwotę – zwraca się z prośbą tata Kornelii.

W momencie publikowania artykuł w e-skarbonce czterolatki jest 180 złotych.

KLIKNIJ W OBRAZEK I WPŁAĆ PIENIĄDZE:

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: