reklama
reklama

Najnowsze dane z powiatu kutnowskiego: kolejne osoby objęte kwarantanną i nadzorem

Znamy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kutnowskim. Nieznacznie przybyło osób objętych kwarantanną i obserwacją epidemiologiczną. Co ważne – nie ma żadnej osoby zakażonej.

- R E K L A M A -

Jak wynika z najnowszych danych przekazanych Panoramie przez starostę kutnowskiego Daniela Kowalika, w naszym powiecie objętych kwarantanną domową jest 51 osób (+2), 88 osoby (+4) przebywają pod nadzorem epidemiologicznym, a 2 osoby zostały hospitalizowane.

– U hospitalizowanych osób wyniki badań na koronawirusa były ujemne. W powiecie kutnowskim nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia COVID-19 – powiedział Panoramie starosta Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Tysiące osób w kwarantannie i pod nadzorem w Łódzkiem

Jak przekazał nam oddział prasowy Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego – dane na 19.03 godz. 19:15 – w Łódzkiem objętych kwarantanną zostało 2872 osób, a nadzorem epidemiologicznym 3035. Oba wskaźniki znacznie wzrosły w porównaniu z danymi z godz. 13:30.

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim (dane na godz. 19:15)

- R E K L A M A -

• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 48
• Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 28
• Liczba osób objętych kwarantanną: 2872
• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 3035

Najnowsze dane z Polski

Najnowsze dane przekazało Ministerstwo Zdrowia (na godz. 8:30). Mamy 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 367/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: