reklama
reklama

Najnowszy raport: Zmarła 4 ofiara koronawirusa w Polsce! Przybywa zakażeń w Łódzkiem – wśród nich dziecko

(AKTUALIZACJA 16.03, godz. 21:02) Jak podało przed chwilą Ministerstwo Zdrowia, jest 4 ofiara koronawirusa w Polsce. Ponadto przybywa zakażeń w Łódzkiem – jest ich już łącznie 31.

- R E K L A M A -

Komunikat Ministerstwa Zdrowia:

„Mamy 21 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą 10 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 1 osoby z woj. lubelskiego, 1 osoby z woj. wielkopolskiego, 1 osoby z woj. podkarpackiego. Pacjenci są w stanie stabilnym.

- R E K L A M A -

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem.

To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 177/4 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).”

- R E K L A M A -

Wśród zakażonych małe dziecko z urazami wielonarządowymi

Jak informuje Łódzki Urząd Wojewódzki, potwierdzone wyniki dotyczą 5 kobiet i 4 mężczyzn w wieku od 17 do ponad 60 lat oraz dziecka powyżej roku.

Większość miała bezpośrednie kontakty z osobą zakażoną. Jedna z tych osób wróciła z Brazylii. Stan 9 osób dorosłych jest dobry. Większość pozostaje w domowej izolacji.

Stan dziecka jest ciężki ze względu na uraz wielonarządowy. Przebywa ono w ośrodku pediatrycznym w Łodzi.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: