Największa drogowa inwestycja w gminie Łanięta zakończona [ZDJĘCIA]

Największa inwestycja drogowa w gminie Łanięta, czyli dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych przebudowa dróg gminnych została zakończona.

- R E K L A M A -

Jako ostatnia do użytku mieszkańców została oddana droga gminna nr 102261E w miejscowościach Wilkowia i Lipie. Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny podkreśla, że infrastruktura drogowa na terenie gminy Łanięta staje się coraz lepsza.

– Zakończenie przebudowy drogi gminnej Nr 102261E w miejscowościach Wilkowia i Lipie jest kolejnym dowodem na nasze zaangażowanie w modernizację i rozwój lokalnych dróg. Przebudowana droga wymagała poszerzenia, nowej nawierzchni oraz wykonania poboczy. Dzięki tym pracom zapewniliśmy Mieszkańcom płynne poruszanie się i bezpieczne korzystanie z infrastruktury drogowej – mówi Tomasz Szczęsny, Wójt Gminy Łanięta.

- R E K L A M A -

Zarówno Monika Matusiak – radna Rady Gminy Łanięta jak i Marta Kacprzak – sołtys sołectwa Wilkowia są przekonane, że ta inwestycja jest szczególnie ważna i kluczowa dla poprawy infrastruktury drogowej oraz przyczyniła się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu podróżowania mieszkańców. Dzięki tym działaniom, droga stała się bardziej funkcjonalna i dostosowana do współczesnych standardów użytkowania. •

(Gmina Łanięta)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: