Nakradł perfum za 2 tysiące i schował się przed policją na… dachu

31-letni mieszkaniec Żychlina został zatrzymany przez policjantów w związku z kradzieżą markowych perfum. Straty oszacowano na ponad 2000 złotych. Ukrywał się na dachu swojego mieszkania. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

24 marca 2021 roku do kutnowskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży perfum znanych marek na terenie jednej z drogerii w Żychlinie. Straty wyniosły ponad 2000 zł. Sprawca został rozpoznany przez pracowników na monitoringu sklepowym.

- R E K L A M A -

Policjanci szybko potwierdzili personalia mężczyzny podejrzewanego przestępstwo i przystąpili do jego poszukiwań.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Żychlinie pojechali na przeszukanie do miejsca zamieszkania podejrzanego. W mieszkaniu zastali konkubinę, która oświadczyła, że nie wie gdzie jest w chwili obecnej jej partner. Na szczęście czujni policjanci sprawdzili cały budynek i po oświetleniu latarką dachu mundurowi zauważyli na nim ukrywającego się mężczyznę. 31-latek został zatrzymany – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Tego samego dnia został też przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnionego czynu. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: