reklama

Narożnik Dallas z funkcją relaks – modułowa budowa i ukryte elementy. Jak powinien wyglądać idealny narożnik do Twojego salonu?

Urządzając salon warto postawić na kącik, w którym zrelaksujemy się i odpoczniemy. Dobrym rozwiązaniem, poza standardowymi kanapami i fotelami, jest skórzany narożnik. Narożnik Dallas wyróżnia się swoją modułową budową oraz ukrytymi elementami, które pozwalają poczuć chwilę relaksu.

- R E K L A M A -

Budowa narożnika Dallas z funkcjami relaks

Skórzany narożnik z funkcjami relaks z kolekcji Dallas jest niezwykle wygodny i funkcjonalny. Jego nowoczesny wygląd pasuje zarówno do klasycznie urządzonych jak i nowoczesnych wnętrz. Narożnik Dallas posiada składane oparcie, które zmienia się w stoliki z miejscami na napoje. Mając taki mebel z pewnością zaskoczymy wszystkich gości.

Ponadto, w skrajnych siedziskach narożnika znajdują się dwie funkcje relax. Dodatkowo, w podłokietniku znajdziemy też moduł barku z miejscem na napoje oraz schowkiem. Fotel masujący od Boston Sofa będzie idealnie współgrał ze wspomnianym narożnikiem, tworząc wyjątkowe i przytulne wnętrze, w którym odpoczynek po ciężkim dniu będzie naprawdę wyjątkowy.

- R E K L A M A -

Dopasowanie narożnika Dallas do swojego wnętrza

Narożnik Dallas z funkcją relaks można bez problemu dopasować do swojego mieszkania dzięki jego modułowej budowie. Każdy element tego narożnika można bez problemu wnieść. Jest to możliwe dzięki temu, iż moduły są spakowanie osobno i łączone są ze sobą z użyciem prostego systemu haków. Narożnik Dallas jest łatwy w transporcie, a samo wniesienie również nie jest trudne, warto jednak wnosić meble we dwie osoby, aby nie było to męczące.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym narożniku? Przede wszystkim istotne jest to, iż można modyfikować wielkość narożnika usuwając bądź dodając siedziska. Możliwe jest również dołączanie np. dodatkowych modułów z barkiem. Narożnik Dallas z funkcją relaks zdecydowanie wyróżnia się wśród innych mebli wypoczynkowych.

- R E K L A M A -

Ten narożnik jest wyjątkowy, ponieważ można go wkomponować w każdy salon. Jakie konfiguracje są dostępne w narożniku Dallas? Wyróżniamy:

  • barek z miejscem na napoje i schowkiem znajdującym się pod podłokietnikiem,
  • narożna część, która łączy lewą i prawą część narożnika,
  • środkowe siedziska bez funkcji relaks,
  • boczne siedziska z funkcją relaks.

Narożnik skórzany Dallas i funkcje relaks

Narożnik Dallas wyróżnia się tym, iż posiada dwa siedziska, jedno po lewej, drugie po prawej, wyposażone w mechanizmy relaks. Na co one pozwalają? Przede wszystkim umożliwiają one wysunięcie do góry podnóżka unoszącego nogi. Ponadto, umożliwiają one wyregulowanie oparcia do pozycji niemalże leżącej, co pozwala nawet zdrzemnąć się. Standard tego narożnika jest wyposażony w mechanizmy manualne.

Jeżeli natomiast takie rozwiązanie nie byłoby satysfakcjonujące, to warto zdecydować się wtedy na mechanizmy relaks sterowane elektrycznie. To nie wszystko, możliwe jest też wyposażenie mechanizmów w akumulatory, co ograniczy korzystanie z kabli do zasilania do minimum.

Zaletą mechanizmu relaks jest niewątpliwie również fakt, iż funkcjonuje on w systemie ZERO-WALL. Co to oznacza? Oznacza to, iż wystarcza zachować jedynie kilkanaście centymetrów za meblem, aby całkowicie rozłożyć siedzisko.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: